| Roxana_Florentina_1990 a întrebat:

am si eu o catelusa de 12 ani si are un chist, ea trebuie operata insa medicul meu veterinar a cerut aproape tot salariul meu.....Caut si eu un medic veterinar care sa nu ceara foarte mult, pentru ca nu imi permit....Ma puteti indruma?

Răspuns Câştigător
| BiuL a răspuns:

Imi pare rau ca nu pot sa te ajut doar vrea sa ii urez insanatosire grabinica animalutului tau!
Incearca eventual la fundatiile pentru protectia animalelor sau adaposturile pentru catei caci el mai colaboreaza cu veterinari care fac si munca pro bono si poate te ajuta si pe tine cu un pret mai bun.

4 răspunsuri:
| ridhimagupta a răspuns:

Buna,eu am catelele la o doctorita extrem de buna cabinetul se afla la piata progresu

| Marryisdreaming a răspuns:

De unde esti?

| Roxana_Florentina_1990 explică:

Din Bucuresti

| Roxana_Florentina_1990 explică:

Sunt din Bucuresti, multumesc Biul