| marius007 a întrebat:

Am un mascul de urias german si a slabit tare, si are in interiorul urechilor ceva mizerie.cum se tratează :? Ce pot sa fac sa il scap?

4 răspunsuri:
| Talmacel_Alexia_1999 a răspuns:

Veterinarul e o solutie buna.
Urechile i le poti curata cu apa :/

| saftaiiustin a răspuns:

Mai mult ca sigur are viermisori. Exista pastile speciale, dar trebuie sa urmezi tratamentul cateva luni pana trece.

Daca la caine te refereai... straight face

| marius007 explică:

La iepurașii fac referință. Am un iepure de rasa urias german

| LukyAndFuck a răspuns:

Am si eu un urias german, am patit si eu sa fie murdar in urechi... Si sa slabeasca. In + se stie ca daca dai in urechi la caine apa poate muri, eu am folosit o crema mai lipicioasa care se numeste DogsHappy pentru urechi! Si pentru slabire m.am dus la un medic veterinar si mi-a zis ca trebuie sa il hranesc mult mai mult decat il hraneam inainte! Acum Bella este o jucausa zurlie!