| ss501 a întrebat:

Buna!
Am un pisicuț care are 3 săptămâni. Sambata dimineata a facut treaba mare cand l-am masat si de atunci pana astazi (Marti 30 august) nu a mai facut nimic. Pisicul se scoala din 4 in 4 ore mananca aprox 7 sau 8 ml uneori si 10 sau 14, astazi l-am pus sa mearga dupa mine si merge bine. Cand ii fac masaj face pisu din plin. Eu il am de 10 zile la mine si a facut caca ok.
E constipat?
Daca da solutii, naturiste (adica cu ingrediente din casa ) sau de la farmacie.
Mulțumesc mult!sad

3 răspunsuri:
| Juviia a răspuns:

Poti sa intrebi doctorii, sau pe cineva care e vreo cunostinta de.a ta si are un animal.O zi faina!

| BeagleLover a răspuns:

Este din cauza ca bea doar lapte happy

| ss501 explică (pentru BeagleLover):

Pi si ce sa ii dau?
e mic, inca suge din bibron