| erichlemny a întrebat:

Buna,as vrea un catel dar nu stiu de care. stau la bolc si nu am curte, ai mei vor unul mic. ziceti-mi va rog

4 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Cel mai indicat ar fi un pechinezlove strucklove struck eu asa am inceput pe cand stateam la bloc
O seara bunahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Caine pechinez))

| GeaLuana a răspuns:

Daca vrei ceva mic si nu foarte foarte scump poti sa iti iei un pug, sau un chihuahua, sau un westie, sau un bulldog ^^
Sunt superi draguti si nu au nevoie de foarte multa miscare.

| Adrianz3 a răspuns:

Buna.
Uite cum catalogat animalele in functie de cel mai dragut care ti s-ar potrivi:

1.bichon se scrie si pronunti bison.
2.maltez.
3.pechinez