| AnimalLover02 a întrebat:

Ce aimale aveti,care e numele lor si o mica povestie despe ele happy

Eu am o testoasa care o cheama Tania

Si imi va lua un hamster pitic,care vreau sa fie femela,dar sper ca aia de la Pet Shop stiu sa-i diferentieze! laughing O va chema Missy(domnisorica laughing )

E doar asa de amuzament, NU dau FUNDA, e doar asa sa ne cunoastem animalutele happy

5 răspunsuri:
| JohnnyBi a răspuns:

3 caucazieni: natasha, ulma si rasko. musca bine siii cam atat

| AtateaConditii a răspuns:

Am un motan pe care l-a gasit fratele meu intr-o padure. A avut si o surioara dar a plecat. Tata nu voia animale pe atunci( adica nu vrea niciodata, nu le suporta) asa ca a zis ca daca nu scap de ele le omoara. Eu i-am luat si i-am aruncat peste gardu lu vecinu dar au venit inapoi si tot asa de trei ori. Apoi i-am pus intr-o cutie sa ii ducem la sat, mama i-a luat pentru ca tot ieseau si asa am ramas cu el:X cealalta pisica a plecat de acasa. Acum e mare si rasfatat, nu vine la tine decat daca ai mancarelaughing daca ar stii ce soarta l-ar fi asteptat nu cred ca ar mai fii asa dar tot il iubesc:X si stiu ca si el chiar daca nu o arata. Am si 2 iepuri pe care i-am cumparat femela si mascul, cand erau mici femela era foarte curioasa si sociabila iar masculul era timid acum cand sunt mari e invers, femela fuge de rupe pamantul si masculul e mai curajos.

| hhhapciuuu a răspuns:

Am 3 veverite degu : mama : curmala
tata : elvin
copil : sasha
o pisicuta : Ciuful
2 caini dalmatieni : Cody si Ursi
si 2 papagali perusi : fata :Chici
si baiatul : Coco.
laughing

| iamcringe a răspuns:

Am o catea Rottweiler pe nume Bora vomita mereu cand mananca mult are aproape 2 ani si ii place sa se joace cu mine.

| Rebeka88 a răspuns:

Am foarte multe animalute dar o sa aleg unul:Balu, un pui de doberman care ne fura papucii DIN PICIOARE si ne trage de haine(lol)