| AnimalLover02 a întrebat:

Cine are hamster/i? Imi poate povesti despre ei? Cum ii cheama (o mica povestire) Ce va place la ei, ce nu va place... Sfaturi...

FUNDA happy pentru cel mai complet si detaliat raspuns happy

Răspuns Câştigător
| ღMikyღ a răspuns:

Eu am avut foarte multi hamsteri (mai exact 24). Prima data am luat 2 ca sa imi faca un pui. Mi-a facut pui. Dar daca ii lasi mai mult de 2 saptamani impreuna mama cu tata cu puiul vor forma alti pui si asa s-a ajuns la 24 laughing Acum nu iti pot spune cum ii cheama pe fiecare..pe primul il cheama Henry, pe al doilea Luisa si puiul Leny asa ca povestea continua :* te pup

1 răspuns:
| ღMikyღ a răspuns:

Sunt foarte draguti dar te musca daca nu ai grija. Te sfatuiesc sa ai mare grija daca ai asemenea animalute happy