| MonyMoney90 a întrebat:

Buna,cum si unde gasesc si eu o rotita speciala pentru porcusori de guinea, si la ce pret? dau funda happy

Răspuns Câştigător
| LoveStoryLoveYou a răspuns:

La magazinul veterinar. Acolo sunt de toate special pentru animale. Daca nu gasesti poti intra pe barlad online, pe OLX, etc.

| MonyMoney90 explică (pentru LoveStoryLoveYou):

Ok,multumesc

| MonyMoney90 explică (pentru LoveStoryLoveYou):

Ti-am dat funda :*

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Pretul nu-l stiu dar asa ceva gasesti la magazine pet shop.

| kiri11 a răspuns:

In magazite pentru animale de companie cu siguranta vei gasi. Daca iesi mai des din casa cu siguranta vei gasi si nu vei mai pune astfel de intrebari big grin Sa-ti traiasca porcusorul!

| MonyMoney90 explică (pentru kiri11):

De unde sti tu ca nu ies din casa? lol rolling on the floor laughing))

| MonyMoney90 explică (pentru kiri11):

De unde sti tu ca nu ies din casa? laughing rolling on the floor

| cata123467 a răspuns:

Gasesti magazinele pet shop