| 0PopaPorno a întrebat:

Deci de 2 zile motanul meu tine coada la radacina ridicata si daca il ating acolo miauna. Varful cozii e rece, am citit pe net si e posibil sa aiba hematom sau ceva de genu cauzat d eu lovitura.Am inteles ca medicul nu-i poate face nimic decat sa-i dea niste antiinflamatoare. Voiam sa ma duc maine la farmacie sa cer. Ce parere aveti? Ati avut pisici care au avut problema de genul acesta?

2 răspunsuri:
| 0PopaPorno explică:

Hematon* am editat intrebarea, dar tot asa vad ca apare.

| Costy_Costy_1997 a răspuns:

In 2.3 zile isi va reveni sau daca nu lasatil liber sa asi caute o pisica laughing