| Pinkpanda12 a întrebat:

imi dati niste caini de talie medie, frumosi? Pentru curte mica...

2 răspunsuri:
| Nickname1890 a răspuns:

Vezi ca e facebookul plin de anunturi "catei pentru adoptie". Nu stiu daca gasesti aici pe cineva.

| Ciraseel a răspuns:

Cățeii de talie mica nu se tin la curte! Ar trebui sa cauți un cățel de talie medie cu blana pentru a rezista iarna, atenție unele rase nu se pot tunde chiar daca au multă blana, ar duce la moartea cățelului (cățeii nordici in special )
Iar frumusețea nu contează, tu nu ar trebui sa il iubești pentru cum arata!
Daca vrei sa adopți de poti uita pe Olx sau Facebook sau alte site-uri ca aici nimeni nu te prea poate ajuta. Bafta si sa ai grija de viitorul suflet căci merita iubit