| KimK a întrebat:

Imi dati si mie niste statusuri haioase, de dragoste, despartire, de fite, tristete, indiferenta si dnd.
Multumesc!
Cele mai multe status-uri primesc fundita :X

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| MissDi a răspuns:

In dragoste se iarta...dar nu intodeuna
nu mai pot traii fara tine.tu esti ca propria mia viata ...esti ca o floare a vieti...te iubesc.
iti plac? acum le-am compus eu ...nu ma laud dar stiu si sa compun poezii.cine vrea o poezie sa imi trimita mesaj

| AmyAmaLyAAA a răspuns:

Deas fi eu unde e luna, vas vedea intotdeauna, dar asa sunt pe pamant.nu va pot vedea oricand:p
Hai sa impartim lumea: Marea tie, valurile mie, Cerul tie, stelele mie, Soarele tie, luna mie.sau mai bine…TOTUL tie si TU mie!
-Barbatii sunt ca jocul de carti. Ai nevoie de o INIMA sa ii cuceresti, de o TREFLA sa te casatoresti, de INIMA NEAGRA sa ii suporti, de o CRUCE sa scapi de ei
-Te iubesc te doresc du-te draq ca glumec!
A aparut un nou tip de pizza. Pizza EMO, care se taie singura.
Cei care incearca sa isi inece necazurile in bautura uita un lucru: necazurile stiu sa inoate.
Mersul la biserica nu te face credincios, asa cum statul intr-un garaj nu te face masina…
sunt ochii mei dar nu clipeschappye gura mea dar nu vorbesc:-p pastreazama caci te besklove struck
Am vrut sa iubesc pamantul dar…el e trist si rece; am vrut sa iubesc soarele dar…soarele nu incalzeste uneori am vrut sa iubesc marea dar… marea nu iubeste oamenii… Si atunci Dumnezeu mi-a dat puterea sa iubesc tot ceea ce este mai frumos dintre pamant,soare si mare…. PE TINE…

Nu toata lumea e capabila sa stea în mlastina pâna la gât si sa surâda. Unii nu se pot abtine sa nu dea din mâini,încercând sa iasa, chiar daca astfel se scufunda cu totul.

ca o pasare voi zbura catre infinitul necunoscutului, sperand ca te voi gasi intr-o buna zi…

zadarnic ai intrat cu MARILE SPERANTE.esti in SPATIU. uitat de TIMP.in CONSTELATIA ultimei SANSE.

Dragostea este spatiul si timpul masurate cu inima

cand este ranit trupul, curge sange. cand sufletul e ranit, curg lacrimi…!

Unde raiul si iadul se intelnesc acolo ma aflu eu
FUNDA?

| Lorrik a răspuns:

Ce statusuri aveţi fraţilor, v-aţi făcut cu toţii filozofi?

Bate si ti se v-a deschide… proces penal!

Pestele care lupta impotriva curentului…. moare electrocutat.