| Jessyyca a întrebat:

Stie cineva unde de unde pot sa adopt si eu un catel de talie medie sau de talie mica,nu trebuie sa fie de rasa, doar un catel care sa nu creasca foarte mare, dar sa fie mascul.Va rog ma puteti ajuta pentru ca mi-a murit catelusul...

8 răspunsuri:
| rvsmady a răspuns:

Buna. Spune-mi te rog din ce zona esti.

| Jessyyca explică (pentru rvsmady):

Din Schela.Dar pot merge aproape oriunde in oras pentru a il lua...

| cristygameru a răspuns:

Uite aici cativa caini de rasa, chiar de la tine de prin apropiere
http://olx.ro/......nez-caine/

| Jessyyca explică (pentru cristygameru):

Am sunat deja la primi doi si sunt deja adulti caini, iar ceilalti sunt de talie foarte mare...

| Jessyyca explică:

Am uitat sa mentionez ca sunt din Drobeta Turnu Severin.

| Bibi_Biancora_1990 a răspuns:

Bichon havanez din Zalău