| Biutzu a întrebat:

Buna stiti cum se numeste desenul acela animat ce afost odata pe minimax cu un baiat si un caine ce calatoreau prin spatiu(mai avea si o variant cu baiatul ce comunica cu o ruda indepartata din viitor, ce ii dadea tot felul de inventi ce il bagau in bucluc)?

Răspuns Câştigător
| Soryn2244 a răspuns:

Familia Trasnita si sunt 3 serii
1 cand vorbesc cu nepotu lor din viitor
2 in excursie
3 cand se plimba ala cu canele lui prin spatiu in racheta aia gonflabila

| Soryn2244 a răspuns (pentru Soryn2244):

Http://satelliteallaboutnothing.blogspot.ro/2012/12/desene-vechi.html uite aici gasesti desenele vechi si frumoase

| Biutzu explică (pentru Soryn2244):

Multumesc foarte mult pentru pagina o sa ma ajute sa fac o lista cu vechile desene