| mirela15 a întrebat:

stiti sa-mi spuneti ce orase sunt pe tabla de joc " Europolis" cu orase din Romania? Si ce scrie pe fiecare card cu oras. Va rog mult am nevoie de aceste informatii caci pe internet nu am gasit informatii despre cardurile cu orase. Va rog mult, FUNDAA!

1 răspuns:
| TOOL a răspuns:

Pai erau orase Bucuresti (20.000 sa-l cumperi sau 12.000 nu mai stiu sigur ) dupa erau orasele Constanta, Timisoara, Bacau, Braila, Ploiesti, Galati, Medias, Oradea, Arad, Cluj, si cea mai slab cotat oras era Arad la 1800 cred.