| EclipseXXX a întrebat:

Buna,știe cineva cu ce pot hrăni o pisică de doar 2 luni? De ieri nu mănîncă nimic și nu vreau să i se întimple ceva,însă mă cam mușcă, și uneori face asta că o doare dințiii..Sunt probleme care pot să apară la ea dacă nu mănîncă mult timp? Caut un răspuns urgent.

Răspuns Câştigător
| PiaMia a răspuns:

Deci e logic! Pisica nu incepe sa manance de la 2 saptamani! UIte cum merge, cumpara-i o seringa mica (fara ac) si pune-i lapte acolo si hraneste-o pana ce se satura. Apropo, iti dai seama ca se satura atunci cand refuza sa mai manance happy Fundaa? happy

| EclipseXXX explică (pentru PiaMia):

1.Are 2 luni.
2.Nu mînca nimic, nimic, cum să se sature, totuși mersi.

7 răspunsuri:
| Desteapta21 a răspuns:

Da-i niste morcov si de acum o sa manance.iti garantez

| EclipseXXX explică (pentru Desteapta21):

Am încercat, dar tot fuge de mîncare.

| Desteapta21 a răspuns:

Acuma este bine? dar ce rasa e pisica?

| PauLa89TuLbUrE a răspuns:

Pune-i lapte intr-o farfurie..Si..Stai langa ea sa vezi daca mananca.

| EclipseXXX explică (pentru PauLa89TuLbUrE):

I-am pus de dimineață, dar nu vrea să bea laptele, sau să mănince altceva.

| Desteapta21 a răspuns (pentru EclipseXXX):

Iti spun, da-i niste morcov