| chowchow12 a întrebat:

Am o intrebare : cum vi se pare Canisa Premium Iasi. E de incredere? Caini sunt de calitate? Adica eu daca iau de acolo un catel il iau sanatos? Intreb pentru ca am auzit cazuri in care la unele canise s-au vandut caini iar ei de fapt erau bolnavi si dupa putin timp au murit sau au supravietuit dar au ramas cu sechele. Si pentru cei care ati mai cumparat de acolo cum a fost? In ce stare erau caini? Erau bolnavi? Erau murdari? Erau urati? Sau erau frumosi si sanatosi?

1 răspuns:
| Lucas69 a răspuns:

Am fost cu un coleg acolo, iar câinii erau ok. Curati aranjati... poti sa ai încredere