| AndreeaVlad0 a întrebat:

Am o intrebare:Se pot creste pisici in bloc? Mi-as dori una, dar nu cred ca se pot creste la bloc...

Răspuns Câştigător
| BarnaCamelia2001 a răspuns:

Pai... poti creste o pisica la bloc, ele nu miros urat, nu fac galagie, iar ca sa se murdareasca poti sa le cumperi nisip pentru pisici. Iar daca iti iei una mai mare, s-ar putea sa fie mai lenesa, si asa nu va avea dorinta de a pleca pe acoperisurile caselor ca la tara.
P.S Daca iti cumperi, sa imi trimiti si mie o fotografie cu ea pe facebook (Barna Camelia)

5 răspunsuri:
| DenissaRoxana a răspuns:

Buna. Eu am pisica si stau la bloc. Pisica mea are litiera cu nisip special pentru a-si face nevoile.
Consider ca pisica este pentru apartament, nu pentru curte!

| kitykity a răspuns:

Ba da poti, deoarece o prietena de-a mea are o pisica la bloc si multi alti prieteni de ai mei au si ar trebui sa iti ei daca vrei atat de mult, oricum este alegerea mea si chiar si eu am avut o pisica la bloc.

| sosostore a răspuns:

De ce nu? eu am o vecina si il are de mic, sta si la etajul 1, doar ca ea l-a invatat sa se duca afara si sa se intoarca inapoi. nu stiu cum, dar am mai auzit persoane care au pisici la bloc

| Dyex a răspuns:

Am un caine de rasa amstaff si 5 pisici (4noi nascute) pisica cea mare se duce afara sa isi faca nevoile si cand se intoarce sare pe usa si i-o deschid eu!