| SugarKoKonut a întrebat:

Am o problema cam mare.Un gugustiuc adult s-a ciocnit de geamulș casei si a cazut pe terasa.L-am pus intr-un lighean,cu mancare si apa, numai ca el s-a lovit la un picior si nu poate sa mearga.Mama mea nu vrea sa il duca la veterinar pentru ca zice ca o sa-si revina de la sine si o sa poata mearga.Eu ma tem ca poate sa aiba o fractura sau ceva.AM NEVOIE DE AJUTOR!

Răspuns Câştigător
| GeaLuana a răspuns:

Pai, 1 ora si jumatate baie trebuii sa ai grija de el, vezi daca mananca, daca bea apa, chestii din astea. Ar putea avea un soc.
Daca nu isi revine dupa 1 ora du-l la veterinar, consultatia costa cam 10 lei - 20 lei peste tot.
Take care :*

| GeaLuana a răspuns (pentru GeaLuana):

Va * TPU corecteaza singur

| SugarKoKonut explică (pentru GeaLuana):

Multumesc mult pentru ajutor!

| GeaLuana a răspuns (pentru SugarKoKonut):

Nu ai pentru ce :* e bine?

| SugarKoKonut explică (pentru GeaLuana):

DawinkingL-am eliberat o saptamana mai tarziu!

| GeaLuana a răspuns (pentru SugarKoKonut):

Ma bucur!

6 răspunsuri:
| DjSheepyOfficial a răspuns:

Mergi la un veterinar te costa o cinsultatie 10-30 lei