| anonim_4396 a întrebat:

TPU! Am si eu o problema. Imi place foarte mult sa stau desculta. Am un fetish legat de asta. Problema e ca as vrea sa stau desculta mereu si pe strada, si la scoala sau in metrou, bine, cand e si cald afara, ca momentan e cam frig... Insa imi e foarte rusine. Mereu ma gandesc la ce pot gandi oamenii despre mine. Mai demult am mers desculta pe strada, dar era seara si nu prea m-a vazut nimeni. Voi ce parere ati avea daca ati vedea o fata desculta pe strada? Ar trebui sa imi fie rusine in continuare, sau sa incerc sa scap de ea?

Răspuns Câştigător
| Ademira a răspuns:

De ce te intereseaza de lume daca tie iti place? Asa cum iti place, asa stai. Mai lasa lumea in pace, ca ei se minuneaza si daca faci yoga in parc. Stau si belesc ochii ca doua cepe. Scapa de rusine, nu faci nimic cu rusinea.

1 răspuns:
| Neo12 a răspuns:

M-aş simţi o ciudată având în vedere că oamenii şi-ar tot întoarce privirea spre mine. Aş prefera să merg încălţată decât să fiu subiect de discuţie. Nici mie nu îmi place să port ciorapi acasă sau haine d'astea lungi, dar trebuie uneori sa port deoarece aşa mă sfătuieşte mama.