| Mădălina_Istrate_1995 a întrebat:

Am si eu un husky de 5 saptamani, inca nu are urechile ridicate, e adevarat ca daca il mangaii pe cap (si pe urechi inclusiv), nu i se va mai ridica urechile? Cam de la ce varsa ar trebui sa i se intareasca si sa stea cu ele drepte?

2 răspunsuri:
| hcawithhmu a răspuns:

Unii ridica urechile la cateva saptamani, altii la cateva luni. Altii, niciodata complet. Vezi daca unul dintre parinti are vreo ureche lasata sau incomplet ridicata. Daca nu ii cunosti parintii, tot ce poti face e sa astepti