| costelus323 a întrebat:

As dori sa ma ajutati cu in sfat in special cei care au habar in domeniu. Vreau sa achizitionez un caine, m-am gandit in principiu sa imi iau un caine din rasa amstaff, e talie medie, am auzit ca e nu e foarte greu de intretinut etc.Dar nu stiu de unde sa iau, precizez ca sunt din Iasi, doresc acest caine foarte mult deoarece am o atractie spre el, nu pot nici eu sa imi explic, dar nu refuz raze asemanatoare. poate un boxer.

Răspuns Câştigător
| ubox7007 a răspuns:

Cauta o canisa sau daca vrei si de pe olx/tocmai

3 răspunsuri:
| RoboțelulAndroidDinTelefon a răspuns:

Cauta pe internet, nu lua dintr-un PetShop!

| ionutunited a răspuns:

Husky, pitbull

| galagie a răspuns:

Eu mi-am luat de la un magazin "Animals Shop " dar e din Bucharest.