| Bidenci_Sorin_1993 a întrebat:

as vrea sa stiu daca site-ul asta e de incredere https://animalulfericit.ro
vreau sa fac o comanda mai maricica si nu as vrea sa iau teapa,
poate ma ajutati voi, a cumparat ceva cineva de pe acest site?

Răspuns Câştigător
| katy a răspuns:

Eu spun ca sunt seriosi, am intrat pe site si am vazut ca au autorizatie de la ANPC, la contact au facut public datele firmei, plus ca se poate face retur in caz ca gasesti o problema la un produs.in concluzie, mi se par seriosi.

| Bidenci_Sorin_1993 explică (pentru katy):

O sa pun comanda marti, si o sa vin inapoi cu un aspuns probabil miercuri sau joi big grin

5 răspunsuri:
| katy a răspuns:

Era de ajutor daca macar un consumator, dadea un feedback, dar nu am gasit, in schimb ti-am enumerat elementele care denota ca firma e serioasa

| Bidenci_Sorin_1993 explică (pentru katy):

Multumesc oricum, am pus comanda astazi posibil ca maine sau poimaine sa imi ajunga. sper sa fie totul bine

| Bidenci_Sorin_1993 explică (pentru katy):

Au ajuns, totul e in oridne. sunt foarte multumit de produsele cumparate big grin

| katy a răspuns:

Ma bucur, poate o sa le fac si eu un cadou patrupezilor mei laughing