| LucyndaBianca a întrebat:

Daca va rog, ma ajutati cu niste propuneri de activitati care pot fi practicate in masina.
Deoarece vara asta voi calatori mult cu masina, precizez ca sunt pasager pe bancheta din spate.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

*Poti asculta muzica pe telefon sau mp3-er(ti-o poti descarca in telefon,poti utiliza aplicatii gen Zonga sau poti folosi youtubul).
*Jocuri pe telefon/tableta
*Aplicatii interesante pe telefon/tablwta
*Raspunzi la intrebari tupistice(daca ai conexiune de date) de pe bancheta din spate happy, de asemenea poti utiliza orice retea de socializare sau pagina de internet daca ai acces la net.
*Poti mesteca guma, face baloane, freca menta
*Poti privii pe fereasta piesajele
Si nu in cele din urma...
pe bancheta din spate poti face sex daca nu esti singura, sau...
happy

| LucyndaBianca explică (pentru anonim_4396):

Esti super inspirat(a) doar am sa fac o precizare in legaura cu guma... NU am voie guma deoarece am aparat dentar happy

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A,sau mai poti :citi(romane, frunzarii reviste, etc...), tricota.

| mariusburcea a răspuns:

Buna. Aplicatii pe telefon. .jocuri...muzica buna...si nu te mai plictisesti....sau mai e o posibilitate..iti dau nr meu de tel si vorbim prin mesaje :*

| LucyndaBianca explică (pentru mariusburcea):

Nu cred ca bateria telefonului tine 12 ore sad
Si nu accept varianta a doua