| aphrodite26 a întrebat:

De curand am adoptat un pisoias de 2-3 luni. La sfarsitul lunii iunie as vrea sa plec in Italia cu masina. Ce acte imi trebuie sa iau si pisoiul cu mine? Cam cat ar costa? Multumesc, ofer funda!

Răspuns Câştigător
| florinflorescu a răspuns:

Buna, ai nevoie de pasaport european (medic veterinar), carnet de sanatate (medic veterinar), certificat de transport international (pe baza carnetului de sanatate), cip de indentificare. Succes si drum bun.

1 răspuns: