| adrili10 a întrebat:

Buna TPU de la ce varsta poti sa ai card bancar si cand il faci trebuie sa platesti ceva.

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poti sa ai card de la 14 ani dar trebuie sa mergi la banca impreuna cu un parinte. Nu trebuie sa platesti ceva pentru obtinere dar apoi se plateste comision de administrare si comision pentru retragerea banilor din bancomat.

| mgtow a răspuns:

De la 18 e indicat si banca transilvania nu iti ia comision lunar la contul bancar doar 1 leu pe luna daca folosesti serviciul e-banking

| AH5 a răspuns:

Eu am de la 16 ani. Mi-am facut pentru scoala pentru decontarea abonamentelor.Eu nu am platit nimic la Transilvania. La celelalte dai vreo 50 de lei..asta era acum 3 ani.