| Antilow a întrebat:

Buna TPU exista caini care nu au murit de parvoviroza? Si credeti ca catelul meu ar putea scapa. Are tratament de 2 zile si se simte mult mai bine si nu mai are diaree dar mie tot imi e frica pentru el. Va rog spuneti-mi daca stiti caini care nu au murit de boală asta. Dau funda la cel mai sincer raspuns.

Răspuns Câştigător
| MarianM009 a răspuns:

Cainele are sanse sa scape daca este tratat cum trebuie. Si da, sunt caini care au scapat de acest virus.
Cauta pe forum-uri tratamente/cazuri si asigura-te ca ii oferi cainelui cel mai bun tratament in urmatoarele zile.

Toate cele bune!