| Anuta07 a întrebat:

Imi doresc de foarte mult timp un caine si in sfarsit am convins-o pe mama. daca vindeti sau stiti pe cineva care vinde bichon in zona Suceava...va rog sa imi spuneti.

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

De ce nu incerci sa adopti un sufletel? Sun o gramada pe olx, pe tot netul. Nu stii cat bine ai face. happy

| Talmacel_Alexia_1999 a răspuns:

Poftim!
http://olx.ro/i2/oferta/bichon-maltez-ID4Ccme.html#:b210a6c6e1
Funda?
Iti mai trimit câteva imediat poate preferi altul.

| 7octombrie a răspuns:

Incearca si online, poate gasesti.

| AnielaaEllaMaxii a răspuns:

Pai cauta si tu pe net happy Sau la un pet shop de acolo happy Oricum, sunt scumpi. Rar gasesti pe cineva care sa-i vinda ieftin. Eu imi iau bichon saptamana astawinking Bafta big grin