| Marcela46 a întrebat:

Maine o sa imi cumpar un papagal si as vrea sa stiu daca intra in depresie pentru ca imi cumpar unu si am auzit ca trebuie doi, eu am timp pentru el stau la casa si il las liber prin casa o sa ofer atentie o sa ma joc cu el

Răspuns Câştigător
| eudoareuu a răspuns:

Daca ai timp de el, nu vad care e problema. Eu am doi (fete amandoua) si uneori se mai bat, dar se si pupa.
Eu mereu le las cusca deschisa, si ies doar cand vor (nu foarte des).

Deci da, poti sa iei doar un papagal, nu o sa intre in depresie.

Pa!