| ℓσνє a întrebat:

O sa tin la mine acasa un catelus, pui, pentru cateva zile, apoi il voi duce la tara.
Vreau niste idei de numee... dar sa nu fie ceva gen Puffy... adica presupun ca acel catel e de talie marehappy.
Mersii happy

Răspuns Câştigător
| xBya a răspuns:

Lucky, Pongo, Nice, Tom, Lord. Ceva care sa il reprezinte intr-un fel. tongue

| ℓσνє explică (pentru xBya):

Hmm, Lord m-a impresionat in mod special... dar eu il aleg de acum... daca nu se va potrivi cu personalitatea lui, il voi schimba, insa Lord imi place.
Mersii mult de raspuns, si mersii tuturortongue

| xBya a răspuns (pentru ℓσνє):

Ma bucur ca ti-am fost de folos, mersi.

8 răspunsuri:
| Steffani a răspuns:

Toby, Boby, Ben love struck

| Sorin24 a răspuns:

Poti sa-i pui numele Coditza sau in functie de culoare: Blaky Brown etc big grin sper ca te-am ajutat

| XeVoNn a răspuns:

Piki
scooby doo
dragutu
mikutu
bafta

| alexandracazan a răspuns:

Pufulete
Bear
Ben
Cash
Doc
Don sau Donney
Ego
Fritz
Gun
Jesse
Howie
King
Otto
Zayn...
si gasesti daca vrei mai multe aici :
http://www.catei-de-vanzare.ro/articole/Nume-de-catei-4.html

| Gabitsa1Puiuts a răspuns:

Max, Nick- Daca e de talie mare si Pincky, Boby -Daca e de talie mica happy Sper ca iti vor placea! love struck Pup :*

| Darius_Budacan_1996 a răspuns:

Rocky daca e fata, sau Rocket daca e baiathappy