| ADEITeam a întrebat:

Buna TPU... poate ne puteti voi ajuta caci am incercat in toate felurile.
Era odata un anime, cu niste copii care erau criogenizati sau ceva de genul asta si ajungeau in viitor unde erau creaturii urata si ingrozitoare...si ei se urcau in niste roboti si se luptau cu ei...insa nu ne amintim cum se numeste, si chiar am vrea sa il vedem pentru ca pe vremea aceea era preferatul nostru, ne puteti va rog ajuta? dam funditahappy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Blue Gender uite aicea ceva informati despre el :http://en.wikipedia.org/wiki/Blue_Gender

1 răspuns:
| AdrianaBacescu a răspuns:

Blue Gender.