| ILoveDOGSsoMUCH a întrebat:

Urmeaza sa imi iau un pui de caine, rasa Beagle, dar ce accesorii ii mai trebuie in afara de acestea pe care le-am cumparat?: Lesa, Ham, Zgarda si Medalion, Hainuta.

Funda big grin

Răspuns Câştigător
| AnielaaEllaMaxii a răspuns:

Mmm. Pai eu cred ca ajung big grin
Daca vrei ii poti lua si 'culcus'. Habar n-am cum se numeste.
Iti urez sa ai parte de un catel sanatos!

4 răspunsuri:
| AnielaaEllaMaxii a răspuns:

Da, e foarte bine. Uni n-au nici pe jumatate din ce ai luat tu happy Trebuie sa se simta bine. laughing
Sincer, cred ca primul vaccin se face la 2 luni. Intreaba un medic veterinar. Iti va spune el toate cele. Iti urez, din nou sanatate pentru micul patruped :3

| BeagleLover a răspuns:

Sunt destulee crede-ma! happy

| ILoveDOGSsoMUCH explică:

Deci e ok ce am cumparat nu? Daca esti iubitoare de caini, si stii multe despre ei. Stii cam la ce varsta se face primul, al doilea, al treilea si al patrulea vaccin?

| ILoveDOGSsoMUCH explică:

Sincer nu stiu de ce i-am luat medalionul... Dar in fine happy Merci mult de sfaturi, am sa tin cont de ele. am sa intreb un veterinar ca sa fiu sigura, pe google gasesc de fiecare data aceleasi informatii care nu ma multumesc.

Merci te pup! :*

Ti-am dat fundita big grin