| 34asdfg76543jh a întrebat:

Vreau sa transfer imaginea de pe o foaie pe lemn. Am vazut procedeul si tot tacamul.am citit ca trebuie ca imaginea sa fie trasa la o imprimanta cu laser. Care e diferenta ca o scot la o imprimanta cu laser sau la una cu cerneala, cu tus? Nu ar merge? A facut cineva?

4 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Normal ca nu! Daca asa ti se spune sa faci, asa faci! Studiaza si vezi ce diferenta e intre o zeama colorata si toner!

| TrăieşteClipa a răspuns:

Nu este acelasi lucru.
Nu va functiona cu foaia facuta cu jet de cerneala.
Tonerul este facut din microparticule de plastic colorate care sunt lipite apoi la cald pe hartie.

| Glooring a răspuns:

II faci poza cu o camera buna, in unghiul potrivit si lumina potrivita.

| Glooring a răspuns (pentru Glooring):

Asta ar fi ultima varianta.