| Xx94358xX a întrebat:

As vrea sa invat cum se monteaza artificial vacile. Am vazut cateva videoclipuri si mi se pare foarte interesant sa faci asta. Acum si cu intrebarile. Voi cum v-ati simtit cand ati montat artificial pentru prima data o vaca?
Ce varsta trebuie sa am ca sa fac asta?
Se cauta acesta meserie in Romania?

4 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

TROLL! Asta nu e intrebare de om normal la cap.

| untu a răspuns:

Nu este usor, trebuie multa manuire si grija in aceasta meserie de tehnician zootehnist pentru monta la vite! Va trebui sa faceti o scoala tehnica-veterinara ca sa ajungeti la meseria asta de tehnician zootehnist sau medic veterinar!

| Cedry2k8 a răspuns:

Nice troll