| Jrr_Antonio_1977 a întrebat:

pe cainele meu l a calcat masina dar nu rau ci doar pe o labuta si nu in mare viteza.acum schiopateaza si o doare.este mica are cam 4-5 luni si nu are vaccin.ce sa fac?

2 răspunsuri:
| LaLaura a răspuns:

Buna.
Sa o duci la un veterinar sa vada exact ce are, poate sa aiba labuta rupta sau luxata. Deci doar un veterinar o sa iti spuna ce sa ii faci, ce are si care este tratamentul adecvat in fuctie de ce problema are, nu mai sta si il privii cum il doare, ci actioneaza spre binele lui, du-l la un veterinar cat mai repede.

| AlinaMova a răspuns:

Eu spun sa o duci la veterinar. daca doar schiopateza, nu cred ca este foarte gravwinking
Fii pozitiv.Totul va fi bine. happy

Funda?