| ScarletCrimson a întrebat:

Sunt fana Black Butler si caut un site de unde pot cumpara lentile de contact pentru cosplay, respectiv, Ciel Phantomhive. De altfel, orice alte tipuri de lentile de contact specifice altor caractere Anime sunt bine primite. Multumesc anticipat.

4 răspunsuri:
| JokerMato a răspuns:

Hiiiii frieeend

| JokerMato a răspuns:

Eu ţi-am pus nişte site-uri dar văd că nu s-au postat...pfff...sper să meargă acum.
http://www.aliceandrabbitshop.com/apps/webstore/products/show/3130359
Asta e cel mai bun pe care l-am găsit... Dacă tot nu apare linkul caută tu "alicerabbitsshop.com"

| Mike96 a răspuns:

Draga mea. :) Nu te supara dar nu mai pune astfel de intrebari unde numai prostii isi pun intrebari fara raspuns si desi, si prin urmare la o oarecare adica straba iti recomand cu sinceritate urmatorul site : ...PU.HTML... FUNDA?

| JokerMato a răspuns (pentru Mike96):

Mhm... Eşti prost sau te faci? Ce treabă ai tu cu ea?! Dacă nu-ţi convine întrebarea nu te băga în seamă ce dracu?! E fană Kuroshitsuji/BlackButler şi face Cosplay, probleme?! Ea măcar face ce-i place nu ca tine, îţi arăţi prostia în faţa tuturor. Ţi-e ciudă cumva că ea poate face cosplay şi tu nu? Ţi-e ciudă că ea e otaku şi tu nu? Te plictiseşti cumva şi te iei de lume aiurea?! Las-o naibii în pace şi mergi de-ţi fă labă în continuare.