| AtateaConditii a întrebat:

Cand apare lactatia la o iepuroaica gestanta? Avea lactatie cateva zile si acum nu mai are si nici nu a facut pui. A facut groapa in pamant odata cam adanca si nu a avut lactatie atunci, e posibil sa fi facut acolo puii? Am astupat gauracrying nu am stiut ca poate sa fete acolo. Funda?

3 răspunsuri:
| AtateaConditii explică (pentru Exaizo):

Mersi dar nu scrie daca are lactatie inainte de nastere, doar după, in fine cred ca au muritsad.

| Exaizo a răspuns:

Nu am citit, scuze pentru raspunsul nefolositor. Imi pare rau pentru ei. Data viitoare fi mai atent.