| chowchow12 a întrebat:

Care e diferenta dintre un caine bichon cu pedigree si unul tot bichon dar in loc de pedigree are garantie de rasa pura pe contractul de vanzare-cumparare de la o canisa.

3 răspunsuri:
| Doru_Vasile_1988 a răspuns:

Pai eu te-as sfatui sa iti cumpero un bichon cu garantie daca asta vrei
Bichon pedigree:ii un bison care ii crescut cu pedigree NUMAI PEDIGREE
Bichon cu garantie:ala daca il ai esti sigur ca ii bichon 100% esti sigura ca stra stra stra stra... nu a fost corcit si in plus poti sa ii dai si altceva nu numai pedigree si gandeste-te ca asta cu garantie se ingrasa nu ca ala hranit cu pedigree care il ia vantul

| chowchow12 explică (pentru Doru_Vasile_1988):

Eu ma refeream la pedigree actul nu la marca de mancare canina. Dar oricum iti multumesc pentru sfat

| Doru_Vasile_1988 a răspuns:

Funda?