| Stefii_6358 a întrebat:

Care este cel mai puternic caracter de metin2? Mie imi plac si ninja pe zmeu dar si ninja pe lame. dar as juca cu samanca pentru ca e cel mai frumos caracter daca e fata. dar baiatu e urat! deci care este mai bun? in afara de >suratongue. e urata rau! deci astept raspuns:Xms dau funda:*

Răspuns Câştigător
| FanMJJ a răspuns:

Eu ti-as propune razboinic sau saman ca fata saman mi se pare superba... in schimb fata razboinica dura si tot imi place rolling on the floor

69 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Cei mai buni sunt asa
Ninjaci
Shamani
Sura
warior

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. nu exista ninja zmeu
2. cel mai frumos caracter de fata e razboinica sau ninja, samanca e urata
3. cel mai bun caracter e... razboinic pe mental
Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sura ai sparge pe toti

| Nick2012 a răspuns (pentru anonim_4396):

Aşa este în sfarşit cineva care ştie că sura este cel mai tare caracter

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fetito fata usra e frumoasa iar samanca e o fetita imputita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Domnisoara am eu ninja pe lame lv 68 firstdragon e numele dac vrei sfaturi ma gasesti pe taurus regatu rosu si id meu este gheorghejohn18

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fata samanca e cea mi buna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sura cu siguranta ii sparge pe totii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai cel mai bun este razboinicull pe mentale cu magiia corp rezistent

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Samanca pe zmeu e taree s + ca e frumoasa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bun ninja pe lama

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista ninja pe zmeu + ti-asi propune saman pe zmeu ca am fost acel caracter si e super happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sura rupe tot la lv mare dar la inceput e bun razboinicu ca poate sa tina sabi si arme vu atc mare si razboinicu e singuru care il bate pe sura de lv 127 restul nu pot si ninja mai il bate ca are arcu de 99

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai sincer sa fiu am fost saman pe binecuvantare pe server. privat de lvl 127 si un ninja de lvl 100 (ninja pe arc) oricum la lvl 100 ii spargeam pe toti pe sura pe war cu shamanii nu prea o duceam bine da oricum.

Shaman And Ninja The Best Characters

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ar ninja arc e fb

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E cel mai puternic razboincul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai puternic este razboinicul pe corp

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am fost si sunt GM : smecher boy 92.
cel mai bun e ninja pentru ca el are cea mai mare capacitate de crestere. are cele mai bune abilitati si e cel mai grozav(dupa mine). deci ninja e cel mai bun
! 111
depinde si de pvp si pvm

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

War corp e super tare se pişa pe toate caracterele dar si ninja arc e tare dar la distanta mentalu e varza (credeti-ma sunt expert in metin)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru prima data ninja lama este cel mai bun caracter bun pvp si pvm ninja zmeu nu exista(poate ai vrut sa scrii ninja arc) ninja arc e bun pvp la lvl mare ma refer lvl 65+ cu iteme peste +7 ninja lama se creste usor cartile sunt ieftine deci poti sa-ti faci G usor fata de razboinici care aura sabiei este in jur de 1kk bucata sau corp 800-900 in medie (daca gasiti mai scump depinde de dropul de pe server) in schimb ninja lama are cea mai scumpa carte cam 100k ambuscada adica in loc sa cumperi o aura cc cumperi 10 ambuscade cc se vede diferenta cine face primul vraja la G. La P este la fel la toate caracterele. Sper sa te ajute...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic ca samanka e cel mai bun caracter arata si bine si iti poti gasi yubyt de lvl mare sa ii dai bufffff
kiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Razboinic cel mai bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toate caracterele sunt bune dar skilurile sunt facute la fie care character in moduri diferite de atac de exzemplu sura(arme, magie neagra):are skiluri puternice la distanta dar la corp este mai slab deorece daca cele de distanta nu le ibnateteste poate fii ucis ninja:este un pic mai puternic la distanta deorge pote folosi arcul cu niste skiluri si pote debora imdeiat un corp si are si cateva skilri corp la corp shaman:nu prea stiu multe despre shaman dar o sa ma interez tot ce stiu este ca are skiluri destul de buna pentru distanata razboinicul il conisder cel mai putennic pentru ca degeaba are alte charactere skiluri pentru distanta ca daca nu le are suficient de puternice sura poate fii ucis dar la razboinic are aporeape toate skilurile corp la corp sper ca te-am ajutat fund plz

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Razboinicull

| ionut4chat a răspuns (pentru anonim_4396):

Hey eu Cred ca SAMANCA sura e puternica dar urata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Joaca pe mt2 empire; cel mai bun sfat aKOL am lv 99

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ninja e prost pentru ca nu are nicio magie cand cresti de pe cal.Eu zic ca cel mai bun la crescut e war pe mental.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ninja nu are nicio magie de crescut de pe cal. Eu zic ca cel imi bun e war pe mental

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

4 story e mai tare!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai frumos e razboinuc baiat de level 62

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Razboinic e cel mai puternic!