| DanielaMe a întrebat:

Care sunt cele mai vizionate anime? In afara de Naruto/Naruto Shippuden

Răspuns Câştigător
| andr33hk a răspuns:

Bleach, One Piece, Dragon Ball Z, D.Gray-Man, Rurouni Kenshin, Full Metal Panic, Full Metal Alchemist, InuYasha, Nana, Fruits Basket si multe altele.

Sper ca ti-am fost de ajutor~Bafta! happy

5 răspunsuri:
| DjBl3ndar a răspuns:

Pikachu (Pokémon)
Fairy Tail
Inuyasha
Hellsing
Fullmetal alchemist
Samurai X
bleach
infinite

Sper ca te-am ajutat. Bafta!

| MasterGoldX a răspuns:

Soul eater; inuyasha; bleach; d.gray-man; vampire night; nana; deltora quest.

| natashacrown a răspuns:

Vampire Knight, Paradis Kiss, NANA, mew mew power (sau ceva de genu), K-ON, Bleach, Full Metal Alchemist si DeathNote

| Daadad a răspuns:

Dragon ball z

| MissNobody a răspuns:

Nana, Jigoku Shoujo, Bleach, Honey & Clover, Death Note, Fullmetal Alchemist, Inuyasha dar mie imi place in mod special Jigoku Shoujo [Fata iadului/ hell girl]. ^