| BelleDy a întrebat:

Cat costa o pisicuta British shorthair?

3 răspunsuri:
| ramona11ramona a răspuns:

95 lei am si eu

| Sarah15is a răspuns:

OOO am avut si eu un motanel (tot british shorthair) atat de frumos eu l-am luat pe gratis dar din cate stiu eu costa pana in trei patru milioane. Sunt atat de frumosi, puii sunt albi dar cand cresc blanita lor se indreapta se maroniu, gri ceva, TE avertizez daca vrei sa iti iei unul sa il inveti de pui sa iese afara, si sa nu il lesi sa zgarie canapelele (sa ii aduci o bucata de lenm pe care sa o zgarie, sa il inveti cu mangare dar sa ii mai dai din cand in cand si granule sau odata la o luna doua sa ii cumperi pliculete de pisici ).

| Laura08 a răspuns:

Depinde mult de unde il iei... Daca il iei de la un adapost de animale, e gratuit. Daca il iei de la un crescator inregistrat, poate costa si 500 Euro.