| anonim_4396 a întrebat:

Ce aveti/alegeti dintre Nikon si Canon?

7 răspunsuri:
| 0PopaPorno a răspuns:

Am Canon si nu pentru ca prefer brandul ci pentru ca asa m-au fortat imprejurarile. Consider ca amandoua sunt identice si am o parere foarte proasta despre cei care compara aceste 2 firme si isi dau cu parerea care-i mai buna.

| anonim_4396 explică (pentru 0PopaPorno):

Urmeaza sa-mi cumpar primul DSLR si mi se pare normal sa ma interesez care dintre firme e mai buna.

| Andreea555012 a răspuns:

Canon e mai buna din punctul meu de vedere

| ArthurKn a răspuns:

Canon

| Moon4Lord a răspuns:

Canon

| SüßesHäschen a răspuns:

Nikon ( Nikon D3100 ) fabulos!

| Dayiii96 a răspuns:

Eu am o camera foto Nikon de 16.1 mega pixeli si sunt multumita de ea... functioneaza perfect are o claritate buna la fotografi noaptea pozele ies super cu blitul bateriile tin mult si filmările ies super...eu una am ales din prima Nikon pentru ca am niste prietenii fotografi care au tot Nikon la studio si na... funda
.