| ItachiUchiha a întrebat:

Ce cadou sa ii fac celei mai bune prietene ale mele pentru ziua ei?

Răspuns Câştigător
| andru10best a răspuns:

Eu as merge pe ceva sentimental, ceva care sa ii aduca aminte de toate momentele unice pe care le-ati petrecut impreuna:
- un album foto
- un tricou cu o poza cu voi doua
Sau ati putea petrece amandoua o zi impreuna la un spa sau ceva de genul (relaxare). Vezi ca pe zumzi mai gasesti oferte bune din cand in cand.

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

O pereche de sandale, vine curand primavara.

| BettiBlue a răspuns:

Am și eu o prietenå cåreia eu nu i-am luat ceva sofisticat, I.am luat un buchet cu 5 trandafiri și i.am scris o poezie, și pentru cå ea are acaså video-proiector, i.am fåcut un video cu toate momentele frumoase de pânå acum.

Sper cå ți.am fost de folos(FUNDIȚÅ

| Myrunna a răspuns:

Un buchet de flori sau niste hainute cum ar fi o esarfa sau o bluza ...sau un colier, o bratara,.un telefon foarte performant ....sunt multe variante