| hamham_1461 a întrebat:

Ce parere aveti?
urasc si iubesc dar in acelasi timp nu uit!
mie dord sa fii langa mine sa imi spui ca ma iubesti, dar tu esti cu altcineva iar in ochii mei se vede durerea!
pentru mine dragostea este cel mai fumos sentiment insa pentru tine este un sentiment oarecare.
te iubesc insa tu nu stii ca exist.
cand un baiat priveste o fata in ochii atunci isi da seama ce fel de persoana este
sufar dupa tine prca ai fi prima mea iubire!
degeaba te astepti ca un baiat sa te placa daca nu vorbesti cu el!
iubesti, ierti, urasti esti indragostit/a.
va plac statusurile mele? daca da care sunt cele mai reusite?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Da totul e bine.

| hamham_1461 explică:

Cum am spus eu le-am facut

Răspuns utilizator avertizat
| xXBernaXx a răspuns:

Imi plac toate.big grinbig grin Sunt super :X:X Nu stiu de unde le-ai luat dar sunt nemaipomenite.Toate imi palc, dar mai ales: pentru mine dragostea este cel mai frumos sentiment insa pentru tine este un sentimen oarecarebig grin

| Fllorence a răspuns:

Sta:2, 3, 6
Cele mai reusite
happy