| Tureatca_Mihaela_1975 a întrebat:

Ce ziceți sa aleg? Caine sau pisica?

10 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Porcusor. De Guinea.

| Dismally a răspuns:

Pisica pentru ca este mai mica si mai usor de ingrijit.

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Ia-ti o gaina - face oua. Cainii si pisicile fac purici.

| Năstasă_Iulian_1993 a răspuns:

Depinde dane mai multe amanunte

| Kandia15 a răspuns:

Daca stai intr-un apartament mai bine pisica caci sunt mai curate. Insa eu una prefer cainii laughing

| n1445 a răspuns:

Amandoua sunt niste animale foarte dragute. Cainele e mai iubitor, pisica mai inteligenta. Eu am doar o pisica dar mi-as dori sa am si un caine.

| JakeXDD a răspuns:

Depinde si de preferintele tale.winking

| Popescu1Andrei2 a răspuns:

Caine, cu pisica nu poti merge la plimbare pe strada.

| Matei-Andrei_Ionescu_2001 a răspuns:

Depinde,daca stai la bloc mai bine ti ai lua o pisica deoarece e mult mai usor de ingrijit, nu trebuie sa o scoti afara, sau daca stai la curte poti avea un caine chiar si o pisica.Este strict dupa preferintele talewinking

| DenisaMajeru4533 a răspuns:

Mai bine cainele. Grijuliu, bland si cuminte