| Demeister a întrebat:

Cea mai bună metodă de protecție împotriva şoarecilor/şobolanilor sunt pisicile sau tehnologia modernă?

Răspuns Câştigător
| Helpmeforfree a răspuns:

Buna,Manu.
Pisicile.Nu te lasa dus de aparate si capcane, etc.Nu te ajuta,poate doar cu soarecii slabi, dar nu sobolanii de la munte(crede-ma, stiu cum e)Am dus la munte un pui de mata, si din ziua aia doar unul am mai vazut, atat.doar ca unele ii omoara, si ti. Aduc tie, nu ii mananca

15 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Pisicile. M-am pacalit cu tehnologia moderna.

| Demeister explică (pentru darrio2007):

De crezi că pisicile sunt mai eficiente ca tehnologia?
Ce păcăleală ai avut cu tehnologia modernă?

| darrio2007 a răspuns (pentru Demeister):

Pest repeller.

| darrio2007 a răspuns (pentru Demeister):

Am patit-o.Nu vorbesc aiurea.

| Demeister explică (pentru darrio2007):

Mulțam pentru sfat!

| untu a răspuns (pentru darrio2007):

Cum asa? Adica produsul asta nu face nimica si se aprind si clipeste ledurile, atata tot? Cine are asta ar trebui sa-si faca proba PEST REPELLER in functiune cu cobaii!

| darrio2007 a răspuns (pentru untu):

L-am tinut in priza pentru niste gandaci care imi aparusera prin camera. In spatele aparatului era un cuib de gandacei mici.Era mai cald acolo.Intre priza si aparat.

| AntoniSoulesOne a răspuns (pentru darrio2007):

Asta a fost finala. critical hitlaughing))

| untu a răspuns (pentru darrio2007):

Doamne!:0

| LonelyLoner92 a răspuns:

Categoric pisicile.

| doctorandus a răspuns:

Contra soarecilor: pisicile. Contra sobolanilor: pisicilor le poate fi frica de ei sau se aleg muscate de ei.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pisicile. Cu toate ca unele nu prea mananca happy

| alexandrualind a răspuns:

Pisicile,otrava si capcana!

| AntoniSoulesOne a răspuns:

Pisicile rămân cele mai bune arme. ele au mii de ani de instincte dezvoltate, iar tehnologia? doar ceva creat de om.

| Helpmeforfree a răspuns:

Multumesc frumos pentru funda.
Sa stii ca pisicile precum Persane sunt pisice de lux, nu de soareci.Metisii normali sunt cei mai buni.PS.nu-i ingrasa, asa nu-ti mai alearga.Sa fie mesii.Bafta