| JustACuriosPerson a întrebat:

Cine are animale de companie? spuneti-mi si mie numele lor... funda care imi plk

Răspuns Câştigător
| anette97 a răspuns:

Eu am avut un catel pe nume Marck si o pisica pe nume Cookie
Sper ca te-am ajutat :*

18 răspunsuri:
| TurnOn a răspuns:

Eu am o hamsterita pe care o cheama Cookie Rose si e pitic love struck are niste ochi negri ca margelutele si e fotogenica si energica si prietenoasawinking e cea mai scoompik love struck

| Balonashee a răspuns:

Buna
Eu am un catelus bichon havanez pe care il cheama Blacky ( ciudat e ca nu stiu de ce i-am pus numele asta pentru ca nu este negrubatting eyelashes )
Mai am si o catea mare Rotwailer pe care o cheama ( Roxx )
Si ieri am primit vestea proasta ca pisicuta mea Kiki a murit crying avea doar 3 luni crying
Pa, pa (scuze ca am spus si de pisicuta dar am simtit nevoia sa ma descarc.)

| smile20000 a răspuns:

Mimo

| Valisha18 a răspuns:

Am 2 pisicute in casa: una alba, Angel, una maro, Bella. La tara avem catelul Lucky si catelusa Amy, care a nascut acum 2 baietei si o fetita si-i cheama: Rocky, Goldy si pe fata Rain ( s-au nascut pe ploaie). Si la tara mai avem un motan, Tom ( cand il alintam ii spunem Tommy, cand il certam Thomas).

| alinae a răspuns:

Motan si il cheama Thomas.big grin

| anonymousxD a răspuns:

Multumesc pentru funda! happy

| Joannaa a răspuns:

Buna,eu am un pui de catelusa pe nume Bellalove struck

| isabell22 a răspuns:

Poker si missy big grin

| TheQuestioner a răspuns:

Am un pisoi de 2 luni si il cheama Shadow (e baiat ).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am o pisica birmaneza pe nume miţi

| TheExpert01 a răspuns:

Catelus nume max funda?

| Emmy_4970 a răspuns:

Am 2 caii 2 pisici 1 papagal numele la catei : pufi si cocolino la pisici : kitty si mikky perusul polly

| Damon_8513 a răspuns:

Eu am un dragon.

| Capsă a răspuns:

2 perusi, fata -Angel iar baiatul -Kiry, si un motan pe nume Skit

| anette97 a răspuns:

Eu am animale de companie, caine pe nume deny, un canar, acvariu cu pesti, am avut si broasca testoasa, eu ador animalele. stiati ca cainii il fac pe om sa zambeasca cel putin de 3 ori pe zi?

| FataFaraNume_1841 a răspuns:

Caini: Layla. Pesti: Goldi.

| Kerosai a răspuns:

Buna Amalia! Eu am un Bichon Maltese, e fetita, si o cheama Daisy! (:

| VαmpiiЯع a răspuns:

Am : Zippy - hamster, Ciki - Cutuu, Spiridon - Catelul [ b ], Motii - Pisica, Cricu - Puiu' de caine, Bubu - Porc de guineea, Pufuu - Papagal.