| Tidiii a întrebat:

Cine are idei pentru doua nume de papagali?happy O "fetita" si un "baiat", dar mai multe pentru. "fetita" laughing ...pls cele mai bune primesc fundalove struck. Mersi >big grin

Răspuns Câştigător
| Nevermindd a răspuns:

Pentru ‘fetita’: Daisy, Molly, Maggie, Ginger, Abby, Sasha, Khate, Sophie, Tasha, Cora, Poly, Misha, Ira, Lili, Maia, Pica, Rira, Tita, Lia, Julia, Zelda, Wanda, Chelsie, Folly, Melody.
Pentru ‘baietel’ : Coco, Paco, Cici, Cipi, Oscar, Cody, Rici, Rio, Sire, Taco, Misu, Milo, Winnie, Happy, Diego

10 răspunsuri:
| LULUTZAwhitYOU a răspuns:

Am si eu 2 papagalilove struck tot fetita si baietel:8 ii cheama:cosmina p fata si cosmin pe baiat laughingalte sugestii:
femele:
-marta, cipiliga, titza, frumujica, sabi, cori, bita, printesa, duti, loreta
masculi:
roki, cipi, alexander, sori, bitu, baiatul, jmekherasul, nadian, horni si cipilan
Funda?big grin plz for me

| KissStarDee a răspuns:

Pe fata o chema lola(a murit)crying si pe baiat paco
nume de fete:Molly, Picsy, Lola, DyDy, Teo, Abby, Mona, Chinija, Princess, Emo, Rena, Tena, Arena, Atena, Afrodita, Cecilya, Tina, Henyna, Nina, Sabrina, Liza, Penny, Flory, Fulga, Millka, Messy, Cleo, Emma, Ricky, Etina.
nume pentru baieti:Toten, Paco, Decster, Cipy, Honny, Ganon, Peter, Jony, Fyns, Adree, Possycu, Lilu, Cene, Rotty, Coco, Happy, Mishu, Genyus, Pisner, Goolhan, Golanu, Genuran, Ken, Dany, Rubbyn, Diamant, Criss, Eten.

| Pufoshenia a răspuns:

Coco (la baiat) si Cuchi (la fetita )

| medyth a răspuns:

Riki si cocutza lori si danutz poly si rochet fundita plzzzz

| edc a răspuns:

Si eu am 2 perusi ii cheama Coco(baiat) si Cocutza(fetita) alte sugestii: fetitze:Lala, Lyly, Ivy, Sara, Tzuca, Dydy...etc:d
baietei:Rochi, Roko, Mack, Michiu, mai multehappy

| amo a răspuns:

Buna, pe ai mei ii cheama baiat-Chirusha si fata-Princes. sper sa te decizi

| Diana_6668 a răspuns:

Coco-baiat
Pusy-fata!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai.la nume de baiat m-am gandit.Alfredo love struck
Si la fata.Vikihee hee happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru fetita:margaret, Cookie, Crookie, Doly, Mindy, rosyalia, Moly, Cindy{a}, lily, Andreea, Mary, Andrya, Lamby, Stryckit, mandy{a}, Loreta, Picket, nandya.

pentru baiat:Cracket, Doris, Roky, Markos, Rikos, Krapys, Slainy, Blinder, Breth, Scots, Rastrend, Crindis, rasterdand, Randos, Crostocrack,{acest nume e mai greu}Crickritoscreckisteth.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chichi si cipi