| OoKidaLoveoO a întrebat:

Cine imi da si mie niste lumi virtuale da fara descarcare? Imi trebuie ca sa am si eu ocupatie ca nu mai suport sa stau numa pe mess si pe fb asa ca please faine!

15 răspunsuri:
| para001 a răspuns:

Intra pe hi5 laughing

| Swal a răspuns:

De ce nu incerci o viata reala thinking e mult mai palpitanta si interesanta :*

| OoKidaLoveoO explică:

Ma joc club marian si sherwood dungeon sau mai bine ma jucam. Alceva?

| OoKidaLoveoO explică:

Si ce sa fac in viata reala pe frigul asta ca nici macar baietii nu ieshappy

| OoKidaLoveoO explică:

Toate care e-ati scris le-am jucat si in plus pe imvu am fost vip si pe ourworld resident si am avut nivel 68

| OoKidaLoveoO explică:

laughing teoooo.baaaa

| OoKidaLoveoO explică:

Nu ii id meu dar ii stiu pr asa ca da acc

| OoKidaLoveoO explică:

Si mie ce imi iese cu asta? Macar in Lu.vi pot si eu sa mai comunic cu altii

Răspuns utilizator avertizat
| Rares311 a răspuns:

Counter Strike laughing, Metin 2 rolling on the floor, IMVU, da-mi id-ul tau si-ti caut eu un joc, nu-i greuwinking

| BornToDie67 a răspuns:

Incearca OurWorld

| Emoxi a răspuns:

Incearca si tu IMVU, OurWorld, Second life astea ma joc eu sper sa iti placa big grin

| AndreeaAndree505 a răspuns:

Club penguin, spark city, ourworld, Club marian laughing)