| Florina2399 a întrebat:

Cine imi poate recomanda o canisa serioasa sau un site de unde imi pot achizitiona un rottweiler cu pedigree?

Răspuns Câştigător
| CodeLights a răspuns:

Dacă ar fi să-mi cumpăr un rottweiler, fiindcă este rasa mea preferată de căine, aș merge la tăgurile și prezentările de căini și alte evenimente canine care se desfășoară in toată țara dar și in toată europa!
Cam ăsta este singurl loc unde poți afla exact dacă acel căine este sută la sută din linie pură, îți dai și tu seama că nu e cine știe ce să cauți un căine rasă pură, dar totuși dacă iți place la nebunie această rasă e bine să-ți iei un căine sută la sută original pentru a te bucura de tot ce poate face acest căine! Eu vreau să -mi cumpăr un ciobănesc caucazian rasă pură, cred că e cea mai mișto rasă din toate punctele de vedere, iar pe locul doi este rottweiler-ul!

1 răspuns: