| andrutica a întrebat:

Cine mai stie site-uri cu animale virtuale in afara de cai virtuali si caine virtual...Sa semene cu cainevirtual nu vreau cu animale de astea anime ceva de genu cum e pe cainevirtual. Dau fundita celui care imi raspunde.

Răspuns Câştigător
| yfgsdufsdhfgyfrhwer a răspuns:

De ce nu te joci pe facebook?
ai petsociety, petville si multe alte aplicatii interesante big grin funda?happy

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Webkinz, club penguin, panfu.com si pandanda. O sa iti placa la nebunie! iti garantez eu! noroc!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe facebook sunt un miliard!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe facebook sunt un miliard!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da pe mypet.acolo iti da o pisicuta dragalasa, stiu pentru ca am si eu pe calculator

| crina9 a răspuns:

Tamagoci