| Maryn_Andrey_1996 a întrebat:

Cine stie cum se schimba arma pe counter strike (vreau sa schimb arma pe mana dreapta pentru ca o am pe stanga. am incercat si cu h si cu cl_righthand 1 cu toate modalitatile )cine stie alta modalitate sa dea un raspuns dau FUNDA

Răspuns Câştigător
| iosif2000 a răspuns:

Nu poti schimba arma pentru ca joci in software mod instaleaza-ti driverul la placa video si apoi intra in cs la options-video si in loc de software pune si tu 3d3 sau opengl ce iti permite placa ta video.

| Maryn_Andrey_1996 explică (pentru iosif2000):

Si care e cum se numeste

| Maryn_Andrey_1996 explică (pentru iosif2000):

Multumesc
pentru raspuns

| Miruu12 a răspuns (pentru Maryn_Andrey_1996):

Daa stiiu ca e ciudat... si eu joc uneori. Dar odata cand am jucam cu o prietena nu stiu cum o schimbat pusca in cealalta mana.

| Maryn_Andrey_1996 explică (pentru Miruu12):

Acum mai joci
hai sa jucam

8 răspunsuri:
| Miruu12 a răspuns:

Offff. stiiam si acum nu mai stiiu. Odata am reusit sa o pun si nu mai tin mintee sad.

| MariusvT a răspuns:

Dmn eu joc cs de 4 ani mod hns scrieti cl_righthand 1 sa pui arma in mana dreapta dar trebuie sa scriti in consola si cl_righthand 0 tio muta in mana stanga funda?

| EduardGG a răspuns:

Man pentru a muta arma apesi p sau o si daca vrei modeluri de arme uite aici un tutorial http://www.youtube.com/watch?v=tXcY6mz_dSU urmeaza pasi si vezi reusi :D fuda?